Nawodnienie Agro

Subskrybuj kanał RSS

Nawadnianie dla rolnictwa

Nawadnianie dla rolnictwa 

Koszty pracy rosną, a podlewanie ręczne zajmuje bardzo dużo czasu. Zainwestowanie w automatyczny system nawadniania zmniejsza koszty, a rośliny korzystają z regularnego, równomiernego podlewania. System ogrodniczego nawadniania może również umożliwić wykorzystanie innych źródeł wody, takich jak odwierty, studnie i zbiory wody deszczowej. 

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w nawadnianiu rolniczym Aqua Garden zapewnia doradztwo i informacje na temat najlepszych metod nawadniania, a także w pełni kosztownych projektów i rysunków. 

Nasza wiedza obejmuje wszystkie obszary nawadniania ogrodniczego, w tym nawadnianie sadów, nawadnianie szkółkarskie i nawadnianie pól.

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 156

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Zraszacze ZA 7 - promień 8m - 11,2m
  Zraszacze polowe Perrot ZA 7 - promień 8m - 11,2m
  Już od 93,48 zł 76,00 zł

  Zraszacz polowy Perrot ZA 7

  Zraszacz polowy Perrot pełnoobrotowy ZA 7 jedna dysza, ZA 7 D dwie dysze Pełnoobrotowy i sektorowy ZA 7 W jedna dysza

  ZASTOSOWANIE

  Zraszacze tego typu nadają się szczególnie dla rolnictwa, szkółkarstwa i ogrodnictwa. Niezawodna budowa, wypróbowana konstrukcja, doskonały materiał i długa żywotność czynią z tej serii jedno z najlepszych osiągnięć PERROT`a. Przy zastosowaniu w surowym i zimnym klimacie północy i wielkich upałach regionów pustynnych, te solidne, odporne na zużycie zraszacze, doskonale dają sobie radę.Są niezmordowanymi i niezawodnymi partnerami dla Waszych zadań, zapewniając wzrost plonów i deszcz na zamówienie

  DOSTĘPNE WERSJE ZRASZACZA POLOWEGO ZA 7

  pełny obrót, jedna dysza ZA 7 D
  pełny obrót, dwie dysze ZA 7 W
  pełny obrót i sektorowy, jedna dysza ZA 7 WS
  pełny obrót i sektorowy na płozach ZA 7 WF
  pełny obrót i sektorowy na trójnogu

  Dowiedz się więcej
 2. Zraszacze ZM 22 - promień 23,2m - 34,5m
  Zraszacze rolnicze Perrot ZM 22 - promień 23,2m - 34,5m
  Już od 412,05 zł 335,00 zł

  Zastosowanie

  Zraszacze te nadają się szczególnie do nawadniania upraw drzew owocowych, jarzyn i łąk. Odporne na korozję korpus i wahadło wykonane ze stopu aluminium. Mocny stop miedzi i cynku dla tulei i wahadła, wysokiej jakości tworzywo sztuczne dla przyłącza i przełacznika sektora czynią z tego zraszacza urządzenie niezwykle lekkie (tylko 970 gram) Rura strumieniowa nadaje strumieniowi wody jeszcze większą dynamikę, skupiając wodę zwiększa przez to zasięg zraszania. Bardzo dobry do zastosowania w deszczowniach bębnowych o średnicy węża 50-63mm.

  Pełnoobrotowy ZM 22 jedna dysza

  Sektorowy ZM 22 W jedna dysza

  Dowiedz się więcej
 3. Zraszacze ZX - promień 9
  Zraszacze Polowy Perrot ZX - promień 9,6m - 12,4m
  Już od 54,12 zł 44,00 zł

  ZASTOSOWANIE
  Zraszacze specjalnie dobrane  dla małych obszarów w rolnictwie, sadach i ogrodnictwie jak również w parkach i prywatnych ogrodach. Przez siedem dekad nawadnianie "wiedzy specjalistycznej" Perrot utworzył unikalny zraszacz  w tej klasie z  materiałów wysokiej  jakości zapewniających doskonałą dystrybucję wody i piękne równe kropelki. Model ten wytwarza  równą krzywą opadu wody.

   

  Seria zraszaczy  ZX jest niestrudzonym i godnym  zaufania partnerem  gwarantującym solidność i zadowolenie.  Wzrost  plonów jest zapewniony z deszczem na zamówienie.

   

  -

  Dowiedz się więcej
 4. Zraszacze ZA 22 - promień 10
  Zraszacz Polowy Perrot ZA 22 - promień 10,5m - 14m
  Już od 65,19 zł 53,00 zł

  Pełnoobrotowy ZA 22 jedna dysza, ZA 22 D dwie dysze Pełnoobrotowy i sektorowy ZA 22 W jedna dysza ZASTOSOWANIE Zraszacze tego typu nadają się szczególnie dla rolnictwa, szkółkarstwa i ogrodnictwa. Niezawodna budowa, wypróbowana konstrukcja, doskonały materiał i długa żywotność czynią z tej serii jedno z najlepszych osiągnięć PERROT`a. Przy zastosowaniu w surowym i zimnym klimacie północy i wielkich upałach regionów pustynnych, te solidne, odporne na zużycie zraszacze, doskonale dają sobie radę.Są niezmordowanymi i niezawodnymi partnerami dla Waszych zadań, zapewniając wzrost plonów i deszcz na zamówienie DOSTĘPNE WERSJE ZA 22 pełny obrót, jedna dysza ZA 22 D pełny obrót, dwie dysze ZA 22 W pełny obrót i sektorowy, jedna dysza ZA 22 WS pełny obrót i sektorowy na płozach ZA 22 WF pełny obrót i sektorowy na trójnogu

  Dowiedz się więcej
 5. ZAMGŁAWIACZ FOGGER 4/7 L/H + ANTYKAPACZ
  ZAMGŁAWIACZ FOGGER 4/7 L/H + ANTYKAPACZ
  24,60 zł 20,00 zł
  Zamgławiacz FOGGER 

  oferowany jest jako kompletny zestaw składający się z:
  czwórnika z czterema dyszami o wydatku 4 x 7 l/h oraz antykapacza LPD HP. Stosowany jest w szklarniach i tunelach do  korzeniania roślin i kontroli klimatu.
  Zapewnia bardzo mały rozmiar kropli (90 mikronów). Wężyki zalecane do tego typu zestawu: 50 cm do przycięcia „na miarę” lub 30 cm z obciążnikiem.
  Dowiedz się więcej
 6. AX - kroplownik z kompensacja ciśnienia
  AX - kroplownik z kompensacja ciśnienia
  0,73 zł 0,59 zł

  AX - kroplownik z kompensacja ciśnienia


  Kroplownik AX

  Kroplownik AX znajduje szerokie zastosowanie w nawadnianiu wielu rodzajów upraw: winnic, kwiatów, uprawach szklarniowych, roślin doniczkowych. Idealnie sprawdza się w terenie o dużym kącie nachylenia oraz tam gdzie konieczne jest zastosowanie długich ciągów kroplujących. Demontowalna pokrywa kroplownika ułatwia inspekcję i czyszczenie. Kroplownik zapewnia odpowiedni wydatek wody przy ciśnieniu roboczym w zakresie od 1 do 3,5 bar. Może być wpinany bezpośrednio na rurę D-16 do D-32 lub na końcu wężyka 6 mm.

  Zalecana filtracja: AX 2 - 150 mesh; AX 4, AX 8 - 120 mesh

  Dowiedz się więcej
 7. Kroplownik z regulacją przepływu ST
  Kroplownik z regulacją przepływu ST
  0,73 zł 0,59 zł
  Kroplownik ST nadaje się do zastosowania w sadach, uprawach warzyw, roślin doniczkowych oraz kwiatów. Idealnie sprawdza się w wąskiej i małej powierzchni upraw. Demontowalna pokrywa kroplownika ułatwia inspekcję i czyszczenie. Kroplownik posiada szeroki zakres regulacji przepływu w zakresie od 1 l/h do 100 l/h Dowiedz się więcej
 8. Mikrozraszacz 2x20°
  Mikrozraszacz 2x20°
  Cena promocyjna 0,96 zł 0,78 zł Regular Price 1,06 zł

  Mikrozraszacze do nawadniania terenów rolnych

  Dowiedz się więcej
 9. Zraszacz rotacyjny Pal Super
  Zraszacz rotacyjny Pal Super
  6,57 zł 5,34 zł

  Zraszacz rotacyjny Pal Super


   

  Zraszacz przeznaczony do nawadniania drzewek z układami korzeniowymi o dużej powierzchni. Automatycznie zamykana dysza po zakończeniu nawadniania zapobiega dostawaniu się zabrudzeń i insektów. 
  Optymalne ciśnienie robocze 1,5 - 2,5 bara. 
  Zestawy: zraszacz + szpilka + złączki + wężyk 7 mm

  kolor dyszy przepływ (l/h) ciśnienie (bar) zasięg (m)
  pomarańczowy 40 2 5
  czerwony 120 2 8
  biały 250 2 9
  Dowiedz się więcej
 10. Mikrozraszacz rotacyjny Pal Special
  Mikrozraszacz rotacyjny Pal Special
  6,57 zł 5,34 zł

  Zraszacz przeznaczony do nawadniania drzewek o małej i średniej powierzchni układów korzeniowych. Automatycznie zamykana dysza po zakończeniu nawadniania zapobiega dostawaniu się zabrudzeń i insektów. 
  Optymalne ciśnienie robocze 1,5 - 2,5 bara. Sugerowane do instalacji o niskim współczynniku przepływu i ciśnieniu.
  Zestawy: zraszacz + szpilka + złączki + wężyk 7 mm

  kolor dyszy przepływ (l/h) ciśnienie (bar) zasięg (m)
  zielony 90 2 6
  różowy 140 2 7
  biały 250 2 8

   
  Dowiedz się więcej
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 156

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
AQUA GARDEN 2017