ZRASZACZE ROLNICZE

Zraszacze rolnicze, zraszacze polowe, zraszacze do deszczowni.

Przeznaczone do profesjonalnego nawadniania terenów rolniczych. wytrzymałe zraszacze do deszczowni szpulowych

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 23

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Zraszacz Polowy Perrot ZB 22
  Zraszacz Polowy Perrot ZB 22
  Już od 71,34 zł 58,00 zł

  Zraszacz polowy Perrot ZB 22

  Zraszacze polowe z napędem udarowym charakteryzują się najdłuższą żywotnością w porównaniu do wszystkich innych systemów - z niezrównanymi niskimi kosztami późniejszymi! Wytrzymują mróz i piasek, a nawet można je urzywać z niezbyt czystą wodą. Zraszacze polowe inpaktowe są szczególnie łatwe w utrzymaniu i wygodnie w obsłudze ręcznej: sektory podlewania można regulować bez użycia narzędzi. Nieco większe krople wody sprawiają, że napęd jest mniej wrażliwy na wiatr. Duża prędkość obrotowa umożliwia nawadnianie również w specjalnych zastosowaniach, takich jak ochrona przed zamarzaniem.

  Zraszacze polowe Perrot 

  Dowiedz się więcej
 2. Zraszacze ZA 22 - promień 10
  Zraszacz Polowy Perrot ZA 22 - promień 10,5m - 14m
  Już od 65,19 zł 53,00 zł

  Pełnoobrotowy ZA 22 jedna dysza, ZA 22 D dwie dysze Pełnoobrotowy i sektorowy ZA 22 W jedna dysza ZASTOSOWANIE Zraszacze tego typu nadają się szczególnie dla rolnictwa, szkółkarstwa i ogrodnictwa. Niezawodna budowa, wypróbowana konstrukcja, doskonały materiał i długa żywotność czynią z tej serii jedno z najlepszych osiągnięć PERROT`a. Przy zastosowaniu w surowym i zimnym klimacie północy i wielkich upałach regionów pustynnych, te solidne, odporne na zużycie zraszacze, doskonale dają sobie radę.Są niezmordowanymi i niezawodnymi partnerami dla Waszych zadań, zapewniając wzrost plonów i deszcz na zamówienie DOSTĘPNE WERSJE ZA 22 pełny obrót, jedna dysza ZA 22 D pełny obrót, dwie dysze ZA 22 W pełny obrót i sektorowy, jedna dysza ZA 22 WS pełny obrót i sektorowy na płozach ZA 22 WF pełny obrót i sektorowy na trójnogu

  Dowiedz się więcej
 3. Zraszacze ZX - promień 9
  Zraszacze Polowy Perrot ZX - promień 9,6m - 12,4m
  Już od 54,12 zł 44,00 zł

  ZASTOSOWANIE
  Zraszacze specjalnie dobrane  dla małych obszarów w rolnictwie, sadach i ogrodnictwie jak również w parkach i prywatnych ogrodach. Przez siedem dekad nawadnianie "wiedzy specjalistycznej" Perrot utworzył unikalny zraszacz  w tej klasie z  materiałów wysokiej  jakości zapewniających doskonałą dystrybucję wody i piękne równe kropelki. Model ten wytwarza  równą krzywą opadu wody.

   

  Seria zraszaczy  ZX jest niestrudzonym i godnym  zaufania partnerem  gwarantującym solidność i zadowolenie.  Wzrost  plonów jest zapewniony z deszczem na zamówienie.

   

  -

  Dowiedz się więcej
 4. Zraszacze ZS 30 - promień 13m - 16,3m
  Zraszacz Przeciwprzymrozkowy ZS 30 - promień 13m - 16,3m
  Już od 103,32 zł 84,00 zł
  Pełnoobrotowy, jedna dysza ZASTOSOWANIE Specjalnie zaprojektowane i wiele tysięcy razy sprawdzone w naturalnych warunkach, zraszacze do ochrony przed skutkami mrozu. Przekonują dzięki swej niezawodności pracy w temperaturach do minus 10 st C. Wyposażone w osłonę zapobiegającą zamarzaniu i uszkodzeniu sprężyny powrotnej. Cyfrowo obrabiana dysza spiralna, powodująca odpowiednie rozpylenie i czas obrotu zraszacza poniżej jednej minuty dają optymalny opad, stawiając ten zraszacz w czołówce deszczowania przeciw-przymrozkowego. Kombinacja wypróbowanych materiałów i najnowocześniejszej techniki gwarantują długą żywotność. DOSTĘPNE WERSJE ZS 30 Pełnoobrotowy, jedno dyszowy Dowiedz się więcej
 5. Zraszacze ZM 22 - promień 23,2m - 34,5m
  Zraszacze rolnicze Perrot ZM 22 - promień 23,2m - 34,5m
  Już od 412,05 zł 335,00 zł

  Zastosowanie

  Zraszacze te nadają się szczególnie do nawadniania upraw drzew owocowych, jarzyn i łąk. Odporne na korozję korpus i wahadło wykonane ze stopu aluminium. Mocny stop miedzi i cynku dla tulei i wahadła, wysokiej jakości tworzywo sztuczne dla przyłącza i przełacznika sektora czynią z tego zraszacza urządzenie niezwykle lekkie (tylko 970 gram) Rura strumieniowa nadaje strumieniowi wody jeszcze większą dynamikę, skupiając wodę zwiększa przez to zasięg zraszania. Bardzo dobry do zastosowania w deszczowniach bębnowych o średnicy węża 50-63mm.

  Pełnoobrotowy ZM 22 jedna dysza

  Sektorowy ZM 22 W jedna dysza

  Dowiedz się więcej
 6. Zraszacze ZA 7 - promień 8m - 11,2m
  Zraszacze polowe Perrot ZA 7 - promień 8m - 11,2m
  Już od 93,48 zł 76,00 zł

  Zraszacz polowy Perrot ZA 7

  Zraszacz polowy Perrot pełnoobrotowy ZA 7 jedna dysza, ZA 7 D dwie dysze Pełnoobrotowy i sektorowy ZA 7 W jedna dysza

  ZASTOSOWANIE

  Zraszacze tego typu nadają się szczególnie dla rolnictwa, szkółkarstwa i ogrodnictwa. Niezawodna budowa, wypróbowana konstrukcja, doskonały materiał i długa żywotność czynią z tej serii jedno z najlepszych osiągnięć PERROT`a. Przy zastosowaniu w surowym i zimnym klimacie północy i wielkich upałach regionów pustynnych, te solidne, odporne na zużycie zraszacze, doskonale dają sobie radę.Są niezmordowanymi i niezawodnymi partnerami dla Waszych zadań, zapewniając wzrost plonów i deszcz na zamówienie

  DOSTĘPNE WERSJE ZRASZACZA POLOWEGO ZA 7

  pełny obrót, jedna dysza ZA 7 D
  pełny obrót, dwie dysze ZA 7 W
  pełny obrót i sektorowy, jedna dysza ZA 7 WS
  pełny obrót i sektorowy na płozach ZA 7 WF
  pełny obrót i sektorowy na trójnogu

  Dowiedz się więcej
 7. Zraszacze P2 - promień 32m - 69m
  Zraszacz do deszczowni Perrot P2 - promień 32m - 69m
  Już od 2 295,18 zł 1 866,00 zł

  Działko wodne P2 S z napędem tłokowym

   

  ZASTOSOWANIE

  Doświadczenie z ponad 60-ciu lat opracowywania i produkcji zraszaczy wielko- powierzchniowych zostaje teraz zebrane w zupełnie nowej serii produktów o nazwie Perrot P2 z napę-dem tłokowym. Obszar zastosowania zraszacza sięga od deszczowni nawijanych, aż po stosowanie stacjonarne zarówno w rolnictwie, jak i w ochronie środowiska. Zaletami tej nowej techniki są: równomierna praca z niskimi wibracjami bez oscylacji, tzn. małe zużycie nawet przy ciągłej pracy, bezstopniowo regulowana szybkość obrotu, brak emisji hałasu, mały ciężar.

  Dowiedz się więcej
 8. Zraszacze polowe 501-U 1/2"F.
  Zraszacze polowe 501-U 1/2"F.
  25,83 zł 21,00 zł

  Plastikowy zraszacz pełnoobrotowy. Stosowany w szkółkach, szklarniach, tunelach foliowych oraz do nawodnień upraw warzywnych i kwiatów.
  Szczególnie polecany do nawadniania młodych roślin.
  - podłączenie 1/2" F
  - drobnokroplisty strumień
  - rozstawa do 8 m

  Dowiedz się więcej
 9. Zraszacz antyprzymrozkowy 234 AF 1"F, mosiężny
  Zraszacz antyprzymrozkowy 234 AF 1"F, mosiężny
  Już od 86,10 zł 70,00 zł

   ZRASZACZ ANTYPRZYMROZKOWY 234 - AF 

  Metalowy zraszacz antyprzymrozkowy pełnoobrotowy średniej wydajności. Stosowany w sadach, szkółkach i uprawach polowych. Może być stosowany 
  do ochrony antyprzymrozkowej, jak i deszczowań wegetacyjnych.

  - podłączenie 1" F

  - kolorowe plastikowe dysze ułatwiające wymianę i identyfikację

  - specjalny kapturek ochronny szczelnie chroniący sprężynę 
  przed zamarzaniem i kurzem

  - czas pełnego obrotu poniżej 30 sekund

  - rozstawa do 20 m

  Dowiedz się więcej
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 23

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
AQUA GARDEN 2017