Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 12

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Pielęgnacja trawników
  Pielęgnacja trawników
  1,23 zł 1,00 zł

  Bardziej ekologiczne, przyjemniejsze trawniki nigdy nie były łatwiejsze do osiągnięcia dzięki ekspertom od pielęgnacji trawników w AQUA GARDEN.

  Od nawożenia do zwalczanie chwastów , od napowietrzanie trawnika po ochronę przed szkodnikami i wszystko pomiędzy, mamy w tym praktykę.

  Dzięki usługom starannie dostosowanym do Twojego trawnika, nasze usługi pielęgnacji trawników zapewnią Ci idealną przestrzeń na świeżym powietrzu, o której zawsze marzyłeś.

  Dowiedz się więcej
 2. Wertykulacja trawników Warszawa, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna
  Wertykulacja trawników Warszawa, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna
  1,23 zł 1,00 zł

  Wertykulacja

  to zabieg pielęgnacyjny trawnika polegający na usuwaniu strzechy powierzchniowej, która narosła w ciągu roku. Dzięki temu umożliwiamy lepszy przepływ powietrza, składników odżywczych i wilgoci do strefy korzeniowej trawnika. Powoduje to zdrowszą trawę, która jest mniej podatna na atak grzybów.

  Warszawa, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna

  Dowiedz się więcej
 3. Nawadnianie ogrodów, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno,Góra Kalwaria
  Nawadnianie ogrodów, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno,Góra Kalwaria
  12,30 zł 10,00 zł

  Jeśli dom każdego Polaka jest jego zamkiem, to jego ogród będzie klejnotem w jego koronie. Ogrody stanowią ważną przestrzeń społeczną, dlatego warto mieć pewność, że wyglądają najlepiej, niezależnie od pogody. Wiele systemów nawadniania ogrodów zbudowanych jest w oparciu o niewielkie doświadczenie i wielką nadzieję.

  Firma AQUA GARDEN dzięki 20 letniemu doświadczeniu w branży nawadniania ogrodów, ma doświadczenie w dostarczaniu automatycznych systemów podlewania w ogrodzie . Systemy te, kontrolowane przez wyrafinowane agregaty pompowe i stacje pogodowe, zapewniają, że każda powierzchnia ogrodu otrzymuje potrzebną wodę do życia.

  Więc dlaczego nie skontaktować się w celu omówienia wymagań systemu nawadniania ogrodu?

  Dowiedz się więcej
 4. Trawnik z rolki
  Trawnik z rolki
  Cena promocyjna 12,30 zł 10,00 zł Regular Price 24,60 zł

  Trawniki z rolki - zielone od pierwszego dnia 

  • Użyteczny trawnik w bujnej zieleni już po dwóch tygodniach

  • Wolny od chwastów i mchu

  Coraz więcej właścicieli ogrodów wybiera murawy . Zalety są oczywiste: Szybkie w użytku, brak chwastów, świeża zieleń w ogrodzie. Nasze trawniki z rolki są z najlepszych nasion rośnie na polach od 12 do 14 miesięcy . Dlatego jest głęboko zakorzeniony, gęsty w rozwoju i szybki i łatwy do przeniesienia .

  Piękny, gęsty trawnik tłumi hałas, ma działanie uspokajające i pomaga zmniejszyć stres. Ponadto trawa pochłania kurz i zanieczyszczenia z powietrza, produkuje tlen i pozwala głęboko oddychać.

  Tagi.....

  Zakładanie trawnikówtrawnik sianytrawnik, zakładanie trawnikatrawa sianazakładanie trawników warszawatrawniki konstancin,zakładanie trawników mińsk mazowieckizakładanie trawnika w ostrołęceostrołęka

  Dowiedz się więcej
 5. Zakładanie trawników, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Konstancin
  Zakładanie trawników, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Konstancin
  Cena promocyjna 8,61 zł 7,00 zł Regular Price 18,45 zł

  Zakładanie trawników

  Specjalizujemy się w zakładaniu trawników sianych, jak i zakładaniu trawników z rolki. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie założenie trawnika. O zakładaniu trawników wiemy praktycznie wszystko. Dzięki wiedzy, jaką posiadamy, zakładanie trawników przez naszych fachowców jest skuteczne, a efekty imponujące! Cenimy sobie zaufanie Klientów i wiemy, że każdy ogród wymaga innego podejścia. Stosujemy tylko sprawdzone mieszanki traw, dobieramy odpowiednie gatunki do występujących warunków glebowych i nasłonecznienia terenu.

  Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klienta.

  Nie ma nic przyjemniejszego od wędrowania boso po swoim podwórku, rozkoszując się uczuciem trawy między palcami. Bujny, zielony trawnik jest wizytówką domu, jest dumą i radością każdego zapalonego ogrodnika. Udany trawnik może wymagać trochę wysiłku, ale to zapewnia bardzo satysfakcjonujące wyniki, co wzbudza zazdrość w okolicy. Wiedza dotycząca zakładania trawników i jakość produktów są kluczem uzyskania pięknej, zielonej murawy. Oczywiście równie istotna jest właściwa pielęgnacja trawników, która zapewni piękny, zdrowy wygląd. Nie zapominajmy, że zakładanie trawnika to dopiero początek. Aby efekt utrzymywał się prze kolejne sezony, trawnik potrzebuje profesjonalnej konserwacji. Zakładanie trawnika wymaga specjalistycznej wiedzy, połączonej z doświadczeniem i wykorzystania nasion traw najlepszych gatunków.

  Profesjonalne zakładanie trawników - cena

  Podana cena dotyczy 1m² trawnika sianego.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi zakładania trawnika? Zapraszamy do kontaktu i konsultacji z naszymi specjalistami. Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Dokładna wycena zostanie przedstawiona po obejrzeniu miejsca, w którym będzie zakładany trawnik.

  Dowiedz się więcej
 6. Pielęgnacja Ogrodów, Konserwacja Zieleni
  Pielęgnacja Ogrodów, Konserwacja Zieleni
  1,23 zł 1,00 zł

  Pielęgnacja Ogrodów 

  Ocena stanu zdrowotności
  Różnego rodzaju prace ogrodnicze
  Formowanie, strzyżenie roślin
  Opryski inawożenie roślin.

   

  Konserwacja Zieleni

  W zależności od terenu  
  Ogrody Zieleń miejska
  Zieleń towarzysząca obiektom.

   

  n

  Dowiedz się więcej
 7. System przeciwprzymrozkowy ( antyprzymrozkowy)
  System przeciwprzymrozkowy ( antyprzymrozkowy)
  Cena promocyjna 11 685,00 zł 9 500,00 zł Regular Price 14 760,00 zł

  Sytstem przeciwprzymrozkowy

  zainstalowany w sadzie stanowi idealną ochronę przed przymrozkami, zraszacze antyprzymrozkowe muszą spełniać ściśle określone paramet... Ochrona antyprzymrozkowa daje gwarancje że zbiry owoców będą zdecydowanie więk... Instalacja systemu antyprzymrozkowego

  Dowiedz się więcej
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 12

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
AQUA GARDEN 2017